طرز تهیه سالاد جدید و خوشمزه

جدیدترین ها

برای شما در این مطلب از وبسایت تفریحی و سرگرمی نازشو می خواهیم طرز تهیه سالاد جدید و خوشمزه را برای شما منتشر کنیم اگر جزوه افرادی هستید که دنبال تهیه سالاد های جدید و خوشمزه می گردید و علاقه به تهیه آن دارید پیشنهاد می کنم این مطلب از سایت ما را از دست ندهید ما یکی از سالاهایی که بسیار مناسب سلیقه غذایی ما ایرانی ها است را انتخاب و دستور تهیه آن را برای شما در اینجا قرار دادیم. در ادامه همراه ما باشید. گفتنی است که مقدار مشخص شده در این مطلب برای دو نفر کافی می باشد. و برای اینکه برای تعداد بیشتری می خواهید تهیه کنید با مواد را به این نسبت بیشتر کنید.

مواد لازم سالاد جدید

نخود فرنگی و ذرت کنسرو شده به مقدار لازم
کنسرو بیبی کورن (بچه ذرت کنسرو شده) ۳ عدد
کیپرز یک قاشق غذا خوری
ساقه تره فرنگی ۲ عدد
مواد لازم برای سس سالاد
روغن زیتون ۵ قاشق غذا خوری
سس قرمز یک قاشق غذا خوری
کاهوپیچ یک عدد کوچک
گوجه فرنگی، هویچ و فلفل دلمه‌ای رنگی به مقدار دلخواه
جوانه ماش ۱ تا ۲ قاشق غذا خوری
مارچوبه کنسرو شده ۵ عدد
نعناع تازه ۴ قاشق غذا خوری
نمک، فلفل و زنجبیل به مقدار لازم
خردل یک قاشق نیمه پر

توجه: کیپرز دانه‌های ریز خوراکی و تقریبا شبیه میوه زیتون بوده که نوع کنسرو شده آن، ترش مزه و معطر است و از آن در تهیه سالاد و در کنار گوشت، ماهی و مرغ سرو می‌شود.

طرز تهیه سالاد جدید

طرز تهیه سالاد جدید و خوشمزه

ابتدا کاهو‌ها را برگ برگ کنید و آن‌ها را خوب بشویید. پس از اینکه آب کاهو گرفته شد، برگ‌ها را درون ظرف روی یکدیگر بچینید. حال گوجه فرنگی، هویچ و فلفل دلمه‌ای رنگی را خرد کنید و روی کاهو‌ها بریزید. مارچوبه، ساقه تره فرنگی خرد شده، نخود فرنگی و ذرت کنسرو شده را به مواد اضافه کنید. در مرحله آخر روی سالاد را با بیبی کرن، جوانه ماش و کیپرز تزئین کنید و به سراغ تهیه سس سالاد بروید.

طرز تهیه سالاد جدید


طرز تهیه سس سالاد گاردن

۵ قاشق غذاخوری روغن زیتون را درون یک کاسه بریزید. سس قرمز و خردل را به آن اضافه کنید و خوب آن‌ها را با هم مخلوط کنید تا مواد یک دستی حاصل شود. نمک، فلفل و زنجبیل را نیز درون ظرف بریزید و دوباره مواد را خوب با هم مخلوط کنید. در پایان نعناع تازه خرد شده را به سس بیفزایید و خوب با آن مخلوط کنید تا به خرد سس بروند. اکنون سس سالاد آماده است.
نکات نهایی

طرز تهیه سالاد گاردن را مطالعه کردید. از سالاد گاردن می‌توانید به عنوان یک وعده سبک برای شام استفاده کنید. این سالاد به ویژه برای افرادی که در رژیم هستند بسیار مناسب خواهد بود. سالادها از تنوع بسیار زیادی برخوردار هستند و شما با داشتن هر نوع سبزیجاتی در منزل به راحتی می‌توانید یک سالاد خوشمزه درست کنید.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  تهیه سالاد برنج در خانه به همراه فیلم آموزشی کامل