صادقی: نگران شرایط موجود در فوتبال هستیم

 

صادقی: نگران شرایط موجود در فوتبال هستیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: نگران شرایط فعلی هستیم و امیدواریم هیچ یک از فوتبالیست‌ها و خانواده‌هایشان به این ویروس مبتلا نشوند.

ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال با اشاره به این مسابقه اظهار داشت: قبل از اینکه بخواهم در مورد مسائل فنی صحبت کنم، نگرانی خودمان را از شرایط موجود  اعلام کنم. امیدوارم که هیچ یک از بازیکنان و خانواده‌هایشان به ویروس کرونا مبتلا نشوند و تصمیم خوبی برای ادامه مسابقات گرفته شود تا مشکل خاصی به وجود نیاید.

 

وی افزود: سپاهان تیم بزرگی است که بازیکنان خوبی دارد و می‌دانیم که بازی سختی مقابل این تیم داریم. تمرینات خوبی انجام دادیم و آماده ارائه بازی خوب مقابل تیم بزرگ سپاهان هستیم.

 

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد تقابل تیمش با سپاهان که دومین خط حمله برتر را در اختیار دارد، اظهار داشت: این بازی سخت است. سپاهان هر سال برای کسب قهرمانی تلاش می‌کند. البته در زمین خودمان بازی می‌کنیم و بازیکنان‌مان آماده هستند. امیدوارم فردا روز خوبی را مقابل سپاهان تجربه کنیم.

 

وی اضافه کرد: امروز قبل از تمرین بازیکنان تیم تست کرونا می‌دهند و امیدوارم مشکل خاصی پیش نیاید.

 

صادقی در مورد اینکه ممکن است تیمی در اعلام نتایج کرونا بزرگنمایی کند، اضافه کرد: نتیجه تست‌ها مشخص است. دلیلی ندارد تیمی بخواهد بزرگ‌نمایی کند. در حال حاضر یک سری تیم‌ها درگیر ابتلای بازیکنان خود به ویروس کرونا هستند. البته امیدوارم هیچ بازیکنی از هیچ تیمی درگیر ویروس کرونا نباشد.

 

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد اینکه با توجه به شرایط کنونی آیا ادامه لیگ از ابتدا تصمیم درستی بود یا خیر، خاطرنشان کرد: چیزی که من قبل از شروع مسابقات گفتم این است که باید شرایط را بسنجیم. از دید من بهتر بود ادامه لیگ را به لیگ فصل بعد متصل می‌کردیم. امیدوارم تصمیم منطقی گرفته شود. خوشبختانه تیم ما مشکلی در این زمینه نداشته است. تنها یک بازیکن ما در مرحله اول تستش مثبت شد. پنج مرحله تست دادیم. باشگاه ما در زمینه کرونا پروتکل‌ها را به خوبی رعایت کرد.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *