قلعه‌نویی: برای استقلالی‌ها آرزوی سلامتی دارم

 

قلعه‌نویی: برای استقلالی‌ها آرزوی سلامتی دارم/ به خاطر مشکلات اقتصادی نتوانستیم قرنطینه کنیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان برای اعضای تیم‌هایی که تست کرونایشان به تازگی مثبت اعلام شده آرزوی سلامتی کرد.

به گزارش ایسنا، امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از بازی با سایپا اظهار کرد: مثبت شدن تست کرونای بعضی از تیم‌ها باعث نگرانی است و برای آن‌ها آرزوی سلامتی می‌کنم. این شرایط خوبی نیست و امیدوارم مسئولان توجه کنند. کرونا همه جا هست اما خیلی از جاها توان‌شان از مملکت ما بیشتر است و پروتکل‌ها را به نحو احسن انجام می‌دهند. فرهنگ قرنطینه در کشورشان انجام شده است اما ما به خاطر مشکلات اقتصادی نتوانستیم قرنطینه را خوب انجام دهیم.

 

او درباره دیدار با سایپا هم گفت: سایپا تیم جوانی است و مربی جوانی هم دارد. فوتبال را خیلی بسته و با برنامه بازی می‌کند. ما یک بازی بسیار سخت داریم. امیدوارم با توجه به بازی خوب‌مان در هفته قبل، همین روند را ادامه دهیم. سایپا لایه لایه دفاع می‌کند و بیشتر هدفش ضد حمله است. در طول هفته گذشته بر همین اساس تمرین کردیم.

 

سرمربی سپاهان در پاسخ به این پرسش که چقدر به نایب قهرمانی تیمش در لیگ امیدوار است بیان کرد: ‌ما به همه چیز امیدواریم. هدف‌گذاری ما بازی به بازی است و هر بازی برای حکم فینال را دارد و باید با همه وجود بازی کنیم. در جام حذفی یک بازی عقب افتاده داریم. امیدوارم برنامه آن هم هر چه زودتر اعلام شود تا بتوانیم برنامه‌ریزی کنیم. برای ملت بزرگ ایران و همه عزیزان و آن‌هایی که در تخت بیمارستان‌ها هستند و کسانی که در ورزش به این بیماری مبتلا شدند آرزوی سلامتی دارم.

 

او در پایان گفت: ما از زمان شروع تمرینات، هر پنج روز یک بار تست کرونا گرفتیم. سه نفر از اعضای تیم ما به این بیماری مبتلا و قرنطینه شدند. بعد از خوشبختانه هیچ مشکلی نداشتیم. در رابطه با رعایت کردن پروتکل‌ها تیم پزشکی و پشتیبانی ما نهایت رسیدگی و محبت را دارند که جا دارد از آن‌ها تشکر کنم. ولی در کل کار بسیار سختی است. امیدوارم خدا به همه سلامتی بدهد و این ویروس لعنتی نابود شود.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *